Bugün,
Recep : Seni seviyorum tuğçe ♥ PaŞa : Suyum Hayatım Omrumum Sevdıgım Baharım Tutkum Sevgi Gulucuklerım hAYATımın GulumSeten Tek Kadınım Solmayan Cicegım Olurmusn Mutluluk Kaynagım olu ♥ beren : seni her zaman sevicem bu hep böyle kalacak vedatımmmm.. ♥ tuba u. : sewiyorum seni bir tanem yaşama sebebim .hayatımın anlamı.ömrümmmm sen yoksan bnde yokum demektir ♥ TUBA : SADECE SEVİYORDUM SENİ NEDEN GİTTİN Kİ BENİ BIRAKTIN :( ♥ sevgi : aşkımm herşeyim tek yaşama sebebim seni çooook seviyomm suruçlu sevdigim Esmerimmm VEDATİMMMM Urfalısından<3 Evinamııı ♥ SEVGİ : SERVETİM AŞKOM SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN SİZ BU DUÜNYA BANA ZİNDAN CANOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ♥ FeyzaBarış : sonunda sevgiliyiz 3. de olsa sen beni ben seni seviyorum ve 20 gün oldu alıştık birbirimize SENİ ÇOK SEVİYORUM !!!!!!! ♥ nurfeyza8 : Barış seni tahmin edemediğin kadar çok seviyorum ne olur bi anlasan ♥ fatime : sadiq seni coooooooxxx sevirem iller kecsede menim olmasan bele nifretim olsada sevgim ondan qat qat coxdu seni unudmaq ondanda cetindi ezabimsan ♥ ezgi : sen benim herşeyimsin <3<3<3 ♥ aşkın : seni seviyorum ♥ sevgi : seni çok seviyorum senin için ölürüm beni asla bırakma aşkımmm allahtan tek bir şey dilerim beni sensizlikle ezalandırmasın VEDATIMMMMMMM ♥ sevgi : sevgilimmm seni çoooook seviyorum sensssiz yaşayamam tek aşkımsın son aşlkım kalacaksın yaşama sebebim ♥ MENDERES : BENDE SENI COK AMA COOOK SEVIYORUM CANIM BIRTANECIK SEVDIGIM BENIM RABIAM ♥ RAB?A : MENDERES SENI COK AMA COK SEVIYORM OMRUM BENIM ♥ Adem Durmazer : gözlerimi dünyaya açarken gözlerin vardı lütfen ölürkende olsun
Sevgini Haykır

Üye Girişi

Anket

Sizce en guzel ask filmi

Selvi Boylum Al Yaz.
Issiz Adam
Titanik
Ask Tesadufleri Sever
Not Seni Seviyorum
Beni Unutma
Kasimda Ask Baskadir
Not Defteri
Incir Receli
Evim Sensin
Baska Dilde Ask
Mavi Pansiyon

İstatistikliler

Toplam Şair:2430
Toplam Etiket:996


Toplam Aşk Şiiri:10457
Onay Bekleyen:1


Toplam Aşk Hikayesi:37
Onay Bekleyen:0


Toplam Aşk Mesajı:33
Onay Bekleyen:1


Toplam Güzel Söz:58
Onay Bekleyen:1


Toplam Sesli Şiir:75
Onay Bekleyen:1


Toplam Sevgi Mesajı:17
Onay Bekleyen:0


Toplam Yorum:104
Onay Bekleyen:2


Online üyelerimiz:


Şu anda burada 49 aşk şiiri seven bulunmaktadır.

Buradasınız: Aşk Şiirleri > Rüzgarın Kızı...

Rüzgarın Kızı

qwerty60 üyemiz gönderdi.

Önceki deneyimlerimden oldukça bereketli olduğunu bildiğim bir kıyıda yeni bir öykü çekmek için attığım oltanın başını bekliyordum yarı uykulu.
Birden çıktı karşıma güzel motosikletiyle ‘’Rüzgarın Kızı’’
Saatiniz kaç dedi, sarı sarı. Bin iki yüz elli sekizi yüz yirmi iki geçiyor dedim, saydam saydam. Bende batıya gidiyorum kovboy dedi, atla arkama, sapsarı. Tekrarlamayı da trekrarlatmayı da sevmem ben sapasaydam.
Beni bir otelin barına götürdü. İçerideki kalabalık daha çok resimleri magazinlerde yer alan insanlardan oluşuyordu. Eminim içlerinde kutba beyaz ayı avına gidenlerde vardı. Bunların güzel seyreden öyküyü çirkinleştirmeyeceğini umarım, doğrusu beni kaygılandırmadı.
Bara yaklaştığımızda bana baktı. Rakı dedim, tok sesle. İçeceğiden değil, hep öyle yaparım, Nöri abi gelir aklıma, Türküm, Doğruyum, Rakı İçerim, deyişini duyarım. O da duyar kimbilir.
Adını onlarca defa tekrarlamadan öğrenemeyeceğim güzel bir kokteyl ve soğuk mezelerden sonra onun isteğiyle şarap içmeye başladık ve bana bayıldığım bir sürpzi yaptı; cebinden delisi olduğum filitresiz fransız sigarası çıkardı. Yakmak için yeni plak konulacağının işareti olan sessizliği bekleyişimin onu şaşırtmaması bana ikinci sürpriziydi.
Sigaralarımızı yaktm, “il silenzio“ başladı. Salonda bir pencereyi açık unutmuşlar, biz de uçup gittik.
Parça biter bitmez, –dönmüştük- benim de bir sürprizim var, şimdi öykü dakikalarımız diyen, sesi duyuldu d.j.nin ve mikrofon masamıza geldi O da bana uzattı.
Rüzgarın Kızına ki her defasında yenilensin diye, başladım ve bu öyküyü okudum ezberimden, pencere hala açıktı…
Bitince çılgınca alkışlamışlar, O söyledi, sonrada ekledi; Böyle çabucak benimserler, çabucakta bırakırlar, asıl önemisi ya da asıl önemsizi, korkarım ben de bırakacağım seni, beni delicesine cezbeden kaygısızlığın olacak nedeni, bunu biliyorsun değil mi dedi. Bilmiyorum ama sanıyorum dedim. Gözlerimi kapatmıştım, göz kapaklarımı öptü, kirpilerimi titretti nefesi, ayrılana kadar ayrılmayalım olur mu dedi. O da kapatmıştı gözlerini, dudaklarının yerini alan kirpiklerinden bildim, başımı biraz kaldırdım, gözlerindeki bir kaç damla yaşı soluğumla alıp, olur dedim, ayrılana kadar ayrılmayalım.

Fikri Cengiz
Bebek 1991


Bu yazıyı sosyal ağlarda paylaşmak için tıkla!

Tarih : 15 | Hit: 3374 | Puan: 4.5

Popüler Şiirler
Yeni Eklenenler

Copyright © 2007 - ∞ by CemveNuray.Com. Tüm hakları Cem ve Nuray'a aittir.